Festyn Komandosa

Przez parę dni lata, Dziwnów nie jest tylko miejscowością turystyczną. Staje się także miejscem, mekką wszystkich ludzi zakręconych na punkcie militariów. W Parku przy ulicy Sienkiewicza cyklicznie od paru już lat odbywa się Festyn Komandosa.

Dlaczego właśnie taka impreza odbywa się w Dziwnowie? To właśnie tam w latach 1964 - 1986 miał swoją siedzibę elitarny w PRLu - 1. Batalion szturmowy, na którego podwalinach powstała jednostka komandosów w Lublińcu, a wielu żołnierzy zasiliło takie jednostki jak GROM czy FORMOZA. Także, wybór miejsca nie jest przypadkowy, to właśnie tam można oddać cześć historii.

Podczas imprezy będą odbywały się także targi militariów, pokazy sprzętu i wyszkolenia, inscenizacje - rekonstrukcje historyczne. Działać będzie także strzelnica z replikami broni czy można będzie oglądać skoki spadochronowe nad woda. Poza tym cała masa koncertów, występów czy spotkań.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Festyn Komandosa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Festyn Komandosa, zobacz gdzie w Dziwnówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Festyn Komandosa.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Festyn Komandosa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij