Festyn Rybaka

W lipcu w Dziwnowie odbywa się Festyn Rybaka. Dziwnów od zawsze był związany z rybołówstwem, dzięki swojemu położeniu oraz walorom geograficznym- z jednej strony morze a z drugiej zatoka. Festyn ma na celu zaprezentowanie i poznanie bogatych tradycji rybołówstwa i rybactwa.

W programie festynu jest miejsce na zabawę - Gawędy Rybackie, pokazy pracy, koncerty szantowe czy Neptunalia zakończone pokazem sztucznych ogni. A także atrakcje kulinarne takie jak Biesiada Rybacka dzięki świeżo złowionych rybom sponsorowanym przez tutejszych rybaków. Ważnym punktem programu Festynu jest także uczczenie zawodu rybaka - złożenie kwiatów pod pomnikiem, "Rybakom – którzy oddali życie morzu".

Festyn odbywa się przy Wybrzeżu Kościuszkowskim.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Festyn Rybaka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Festyn Rybaka, zobacz gdzie w Dziwnówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Festyn Rybaka.
  • 72-420 Dziwnów
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Festyn Rybaka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij