Jazda Konna - Pod Kogutem

Bardzo ciekawym, choć ciągle jeszcze rzadko wykorzystywanym w naszym kraju sposobem aktywnego spędzenia wolnego czasu jest jazda konna. W okolicy Dziwnowa możliwość jej uprawiania oferuje gospodarstwo agroturystyczne „Pod Kogutem” (Wrzosowo 44), znajdujące się 4 km od miasteczka.

Chętni mogą tam praktykować jazdę konną na padoku i w ujeżdżalni a także jazdę w otwartym terenie. Właściciele koni organizują również przejażdżki bryczką (maksymalnie na 8 osób), a zimą kuligi.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Rekreacja Konna:

  • 10 minut ( prowadzenie maluszków ) - 15 zł
  • 30 minut ( lonża ) - 30 zł
  • 1 godzina ( jazda z instruktorem) - 40 zł

Dla gości z poza pensjonatu ceny wyższe od 5 do 10 zł.

Inne:

  • Przygotowanie ogniska - 25 zł
  • wypożyczenie parawanu - 4 zł/dzień 
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Wbrew temu, co mogłoby się niektórym wydawać, jeździectwo nie jest sportem lekkim, łatwym i wyłącznie przyjemnym. Ewentualne trudy rekompensują jednak wspaniałe wrażeniami oraz niepowtarzalne doznania. We Wrzosowie działa gospodarstwo agroturystyczne, które organizuje jazdy w ujeżdżalni, na padoku, w terenie, bryczką oraz zimowe kuligi po rejonie wybrzeża.

Jazda Konna - Pod Kogutem adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Jazda Konna - Pod Kogutem, zobacz gdzie w Dziwnówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Jazda Konna - Pod Kogutem.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Jazda Konna - Pod Kogutem opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij