Park Linowy Tarzania

Park Linowy Tarzania to fantastyczne miejsce na rodzinny, aktywny wypoczynek, urozmaicający pobyt nad morzem. Park oferuje nam parę godzin zabawy.

Park został zaprojektowany oraz wykonany tak optymalnie, że każdy bez względu na płeć czy wiek będzie w stanie przejść trasę, między systemem platform oraz przeszkód, zamontowanych zarówno na drzewach jak i na ziemi.

Park oferuje trzy zróżnicowane rodzaje trasy - dziecięcą, niską oraz wysoką. Trasa dziecięca wyposażona jest w siatkę asekuracyjną, natomiast konieczna jest umiejętność samodzielnego poruszania się. Na pozostałych trasach jedynym wymogiem formalnym jest wzrost.

Każda z tras posiada kilkanaście przeszkód do pokonania, a uczestnicy są oczywiście odpowiednio przeszkoleni przez instruktorów oraz używają tylko atestowanego sprzętu.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Wizyta w parku linowym - najlepiej całą rodziną - to doskonały i sprawdzony sposób na aktywny wypoczynek, dostarczający “nieco” mocniejszych wrażeń od opalania się na plaży. Pokonywanie najróżniejszych przeszkód, zróżnicowanych pod względem poziomu trudności oraz wysokości, jest oczywiście bezpieczne. A to dzięki instruktorom oraz stosownym zabezpieczeniom.

Park Linowy Tarzania adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Linowy Tarzania , zobacz gdzie w Dziwnówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Linowy Tarzania .
 • Telefon
  Zadzwoń i dowiedz się więcej o Park Linowy Tarzania - telefon: +48790747200
 • Telefon 2 +48 790 747 201
 • E-mail
  tarzania@tarzania.pl
  Adres email Park Linowy Tarzania : tarzania@tarzania.pl
 • Ulica
  Sienkiewicza 1
  Park Linowy Tarzania mieści się przy ulicy Sienkiewicza 1 w Dziwnówku
 • 72-418 Dziwnów
Ceny biletów / cennik wejść do Park Linowy Tarzania . Redakcja serwisu www.xn--dziwnwek-z3a.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 20-30 zł
  Park Linowy Tarzania cena biletu ulgowego: 20-30 zł
 • 25-40 zł
  Park Linowy Tarzania cena biletu normalnego: 25-40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Linowy Tarzania opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij