Planetarium

Jaka jest podstawowa różnica pomiędzy astronomem a astronautą? Astronomom bada swój obiekt z bezpiecznego laboratorium na ziemi, a astronauta leci w kosmos i ogląda wszystko z bliska, niemal na wyciągnięcie ręki. Wizyta w Planetarium w Międzyzdrojach może być całkiem niezłą namiastką doświadczeń, które czekają na odważnych eksploratorów wszechświata w bliżej nieokreślonej przyszłości.

A to wszystko dzięki oszałamiającym i wiarygodnym pokazom rzeczywistych bądź komputerowo wygenerowanych zdjęć, panoram i animacji. Fantastyczny obraz otacza widza niemal ze wszystkich stron. Walor edukacyjny takiego seansu jest nie do zakwestionowania, zwłaszcza że zajęcia mogą być interaktywne.

Koniecznie trzeba wspomnieć, że kosmos i zebrana na jego temat wiedza, połączona z naukowymi domysłami i teoriami, nie jest jedynym tematem który widzowie i uczestnicy mogą tutaj zgłębić. Więcej powiedzą nazwy dostępnych seansów:

 • Cuda Wszechświata,
 • Tajemnica Gwiazdy Betlejemskiej,
 • Dwa Szkiełka (o niepozornym acz użytecznym narzędziu, jakim jest teleskop),
 • Poznaj Granice Układu Słonecznego,
 • Lodowe Krainy,
 • Microkosmos.

Instytucja korzysta z zaawansowanego technologicznie systemu Digistar 4, uznawanego za jedno z najlepszych rozwiązań do wizualnych pokazów na świecie. By niezwykły seans mógł się odbyć, potrzebne jest minimum 5 osób. Grupy zorganizowane mogą liczyć rzecz jasna na zarezerwowanie konkretnego terminu na wyłączność.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Obowiązkowy punkt wycieczki po Międzyzdrojach dla każdego domorosłego astronoma bądź astronauty. A także biologa zainteresowanego organizmem człowieka oraz badacza mroźnych krain, gdyż kosmos poza Ziemią to tylko część tematów poruszanych w Planetarium. Zaawansowane technologie wyświetlania obrazu zapewniają fantastyczne doznania na granicy z rzeczywistością.

Uwiecznić na wideo Planetarium umie świetnie firma KM Studio kamerzysta Jelenia Góra

Planetarium adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Planetarium, zobacz gdzie w Dziwnówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Planetarium.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Planetarium. Redakcja serwisu www.xn--dziwnwek-z3a.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 10 zł
  Planetarium cena biletu ulgowego: 10 zł
 • 15 zł
  Planetarium cena biletu normalnego: 15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Planetarium opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij