Promenada

Od całkiem niedawna Dziwnów posiada nowoczesną promenadę spacerową, zbudowaną, a w zasadzie zmodernizowaną w miejscu starej.

Biegnie ona przez sosnowy las, szczytami wydm, przez dawny park Zdrojowy. Z drugiej strony podziwiać możemy piękny widok na morze. Jest to idealne miejsce na długi spacer czy po prostu odpoczynek na świeżym powietrzu.

Przechadzając się nią można rozkoszować się świeżym, nasyconym jodem, morskim powietrzem. To także świetne miejsce na wieczorne przechadzki, ponieważ promenada jest całkowicie oświetlona.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Nadmorskie letnisko bez szerokiej, wygodnej promenady spacerowej byłoby lekko wybrakowane. Jeśli chodzi o Dziwnów, to ma wszystko co trzeba na swoim miejscu. Główna aleja przebiega przez szczyty piaskowych wydm oraz sosnowy las, co zapewnia fantastyczne widoki na Bałtyk. Warto wspomnieć o sztucznym oświetleniu, które pozwala na swobodne przechadzki po zmroku.

Promenada adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Promenada, zobacz gdzie w Dziwnówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Promenada.
  • Ulica
    Promenada
    Promenada mieści się przy ulicy Promenada w Dziwnówku
  • 72-420 Dziwnów
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Promenada opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij