Rejsy Statkami Wycieczkowymi

Przy Wybrzeżu Kościuszkowskim cumują statki wycieczkowe „Korsarz” i „Victoria I” zbudowane na wzór okrętów pirackich.

Statek „Korsarz” przepływa pod kolejną atrakcją Dziwnowa, którą jest most zwodzony na rzece Dziwnie, łączący stały ląd z wyspą Wolin. Żeglując nim można przyjrzeć się spektakularnej akcji podnoszenia przęsła 35-tonowego mostu, który jest rzadkim w Europie przykładem podobnych pomników techniki. Dla miłośników romantycznych widoków statek oferuje również wieczorny rejs na zachód słońca.

"Viktoria I" zaprasza na rejs po Zalewie Kamieńskim. Okręt cumuje przy molo w Kamieniu Pomorskim, gdzie można zwiedzić zabytki Starego Miasta, między innymi: Katedrę św. Jana Chrzciciela, Muzeum Kamieni z wystawą dinozaurów, cmentarzysko słowiańskie i wiele innych.

Na pokładzie znajduje się piracka tawerna, a Marynarze chętnie wypiszą pamiątkowe dyplomy dla każdego młodego Wilka Morskiego.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Piraci z Dziwnowa i Wolina wcale nie muszą być mniej “cool” niż Piraci z Karaibów. Przytaknie temu każdy, kto wybrał się w wycieczkowy rejs jedną z klimatycznie wystylizowanych jednostek. “Korsarz” i “Victoria” obierają kurs na Kamień Pomorski albo pełne morze. Tematyczne przebrania mile widziane, zwłaszcza że na dzieci czeka parę pirackich niespodzianek.

Rejs Statkiem Wycieczkowym warto uwiecznić na wideo - może to zrobić KM Studio filmowanie Wrocław

LINK DO PANORAMY
Rejsy Statkami Wycieczkowymi adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rejsy Statkami Wycieczkowymi, zobacz gdzie w Dziwnówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rejsy Statkami Wycieczkowymi.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rejsy Statkami Wycieczkowymi opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij