Windsurfing

Bardzo dobrym miejscem na windsurfing jest jezioro Wrzosowskie. Woda płytka, po pas jest nawet pół kilometra od brzegu, a dalej to tylko 1,5 m głębokości.

Niektórym przeszkadza kolor wody. Jeśli woda ma kolor kawy, to wielu niestety się zniechęca, ale skoro pojawiły się w wodzie również wydry, można być pewnym braku większego skażenia wody.

Za kościołem w Dziwnowie znajdują się też dwa pomosty, które pomagają wydostać się z zarośniętego brzegu.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Dziwnówek będzie znakomitym miejscem, by rozpocząć swoją przygodę z windsurfingiem. Początkujący zapewne wybiorą spokojne i płytkie - do 1,5 m głębokości wody Zatoki Wrzosowskiej. Oczywiście bardziej zaawansowani użytkownicy deski z żaglem wcale nie będą się nudzić, sprawdzając swoje umiejętności na falach Bałtyku czy wypływając dalej na Zalew Kamieński.

KM Studio może wykonać film promocyjny Windsurfingu kamerzysta Jelenia Góra

Windsurfing adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Windsurfing, zobacz gdzie w Dziwnówku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Windsurfing.
  • 72-420 Dziwnówek
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Windsurfing opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij