Dziwnówek - noclegi niedaleko plaży. Hotele, domki, kwatery blisko morza

Krótkie omówienie opcji z Dziwnówka na nocleg tuż przy plaży. Turyści wybierający się na wakacje na wybrzeżu w pierwszej kolejności szukają miejsc blisko morza, aby w trakcie pobytu móc jak najwięcej czasu spędzić na zasłużonym błogim relaksie. W kameralnym Dziwnówku obiektów spełniających ten warunek jest kilka.

Naturalnie każdy ma nieco inne granice pojęcia “blisko plaży” - jedni czują się komfortowo przy odległości pół kilometra, inni zaś nie wezmą noclegu jeśli obiekt nie mieści się tuż przy morzu, najwyżej 50 metrów od brzegu. Dlatego przybliżając Dziwnówek i noclegi dostępne w kurorcie, pokażemy bardziej mnogość opcji do wyboru niż listę wszystkich obiektów ze zmierzonymi odległościami do najbliższego zejścia na plażę.

Wczasowicze nastawieni na “full service” najpewniej będą szukać hoteli niedaleko morza. Takiego jak trzygwiazdkowy Maximus SPA, gdzie za dobę w okresie wakacyjnym płaci się w granicach 400 złotych. Alternatywą na podobnym poziomie - jak na standardy panujące w Dziwnówku - wydają się być położone przy morzu apartamenty wczasowe Baltic Sea View. Natomiast turyści, którzy chcą mieć plażę blisko i nie wydawać przy tym fortuny, mogą wybrać osiedle domków letniskowych EMI-Dom. A to tylko część ośrodków z Dziwnówka, które oferują noclegi przy plaży.

Osoby ceniące rodzinną atmosferą mają pod ręką choćby “Familijnych” - zespół kwater w odległości niespełna 200 metrów od kąpieliska, a więc całkiem blisko morza. Wygodne pokoje w dogodnej lokalizacji można też znaleźć w jednym z pensjonatów. Warto wspomnieć, że Dziwnówek to nie tylko plaża nad morzem, ale też przystań nad Zalewem Kamieńskim, ceniona przez miłośników żeglarstwa, windsurfingu i innych sportów wodnych. Atrakcyjnych w taki bądź inny sposób noclegów mamy więc bardzo dużo.

Polecamy również:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Dziwnówek - noclegi niedaleko plaży. Hotele, domki, kwatery blisko morza opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij