Pola kempingowe w Dziwnówku: jak zaplanować niezapomnianą przygodę?

Choć lato w tym roku nas nie rozpieszcza, pobyt nad morzem w każdą pogodę sprzyja naszemu zdrowiu i samopoczuciu. Szczególnie gdy oddajemy się przygodzie, zapominając o stresie i codzienności, np. na biwaku. W Dziwnówku są dwa atrakcyjne pola kempingowe, na których możemy spędzić wakacje pod namiotem: “Camping Wiking” (ul. Wolności) oraz “Camping i Usługi Hotelarskie Biały Dom” (ul. Kamieńska).

Biwakowanie może zamienić się w niezapomnianą przygodę dla całej rodziny. Wystarczy urozmaicić wspólnie spędzony czas z bliskimi, np. przy eksperymentowaniu biwakowych tricków. Zespół ShopAlike zebrał wskazówki na temat idealnego miejsca do rozbicia namiotu, sprytnego parkowania, radzenia sobie z anomaliami pogodowymi, rozpalania ogniska bez podstawowych narzędzi oraz gotowania niczym jak w swoim domu. Sprawdźcie sami!

Jak się spakować?

Image title

Jak rozłożyć namiot?

Image title

Jak przygotować jedzenie jak w domu?

Image title

Image title

Jak odstraszyć owady?


Image title

Źródło: Biwakowe Tricki


NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pola kempingowe w Dziwnówku: jak zaplanować niezapomnianą przygodę? opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij